O NAS

Jesteśmy rodzinną, kielecką firmą, działająca na terenie woj. świętokrzyskiego.  Pomagamy naszym Klientom skutecznie pozbyć się wirusów, bakterii, alergenów, roztoczy, grzybów, pleśni oraz przykrych zapachów.

Świadczymy usługi dezynfekcji ozonem w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych, budynkach użyteczności publicznej i pojazdach.

Do naszych zabiegów wykorzystujemy najwyższej jakości sprzęt i środki dostarczane przez Polską firmę, lidera w dziedzinach elektrochemii, zajmującą się badaniami nad ozonem, instrumentalną analityką chemiczną, techniką mikrofalową oraz wspomaganiem prac naukowych z tych tematyk.

Zlecenia wykonywane są przez wykwalifikowanych specjalistów, mających udokumentowane przeszkolenie i działają na certyfikowanym, profesjonalnym sprzęcie o dużej wydajności.

Przed ozonowaniem mierzona jest kubatura sterylizowanych pomieszczeń oraz przeprowadzane są istotne badania wilgotności powietrza. Na bieżąco kontrolujemy proces ozonowania, badając stężenie czynnika w trakcie zabiegu.

Zwracamy uwagę na wysoki standard obsługi każdego Klienta oraz elastyczność proponowania terminów wykonania usługi.

W naszej ofercie znajdą Państwo możliwość wypożyczenia profesjonalnych i bezpiecznych urządzeń do wykonania samodzielnego ozonowania w celu zachowania dyskrecji oraz prywatności.

WordPress Theme built by Shufflehound. Copyright © OzonKielce.pl / Realizacja: Studio Manufaktura